Kategorijos

Granulinis biokuro katilas EKOterm 17 kW

2 230,00 €

Perku

Granulinis biokuro katilas EKOterm tai  pilnai automatizuotas ir pritaikytas Jūsų patogumui katilas su įdiegtu  "EKOtermas" granulių degikliu, kuris automatiškai užkuria, dozuoja, gesina biokurą ir...

Skaityti plačiau

Nesi tikras dėl katilo?

Sunku išsirinkti?


Užduok klausimą! Katilo Pasiūlymas
Reikalinga konsultacija?
Paskambinkite: +370 601 66679

Pagrindinis kuras:
-Medienos granulės (6-8 mm.)

Papildomas kuras:
-Mediena
-Anglis
-Briketai
-Durpių briketai

Katilo privalumai:
Sienelės pagamintos iš 6 mm kaitrai atsparaus atestuoto plieno, todėl garantiją suteiksime 6 metams. 
- Aukštas naudingumo koeficientas 91% : liepsna iš pradžių praeina pro vamzdinius šilumokaičius, po to atlieka horizontalius/vertikalius posūkius. 
- Patogus aptarnavimas: patogiai valosi katilo šilumokaičio sienelės, didelė pelenų talpa - pelenus šalinsite 3 kartus per mėnesį.
- Automatizuotas degiklis: automatinis uždegimas, savaiminis išsivalymas, paros ir savaitinis programavimas pagal katilo ir kambario temperatūrą, cirkuliacinio siurblio valdymas. Mūsų gamybos, lietuviškas meniu (pasirinktinai ir rusų, lenkų kalbomis).
- Universalus - galima kūrenti ir malkas neišimant degiklio, malkas uždegs degiklio liepsna, ženkliai sumažės granulių sunaudojimas, papildomai sutaupysite kai esate namuose. Degiklis montuojamas iš 3 pusių pasirinktinai - kairėje, dešinėje pusėje ar iš priekio. 
- Saugus: vykdoma liepsnos kontrolė, apsauga nuo liepsnos perėjimo iš degimo kameros į biokuro tiekimo sistemą, net 2 apsaugos nuo šildymo sistemos  vandens perkaitinimo (termojutiklis + papildomas termostatas). 

Degiklio valdymo sistemos savybės:
- Cirkuliacinio siurblio valdymas.
- Automatinis degiklio uždegimas ir gesinimas priklausomai nuo šildymo sistemos vandens temperatūros.
- Vykdoma degiklio liepsnos kontrolė.
- Apsauga nuo šildymo sistemos vandens perkaitinimo – degiklis automatiškai gesinamas pasiekus maksimaliai leistiną vandens temperatūrą.
- Apsauga nuo liepsnos perėjimo iš degimo kameros į biokuro tiekimo sistemą.
- Lengvai programuojami vandens temperatūros režimai pagal laiką paros ir savaitės bėgyje. Pvz. naktį ir dieną kai Jūsų nėra namuose suprogramuosite kad būtų
vėsiau (17°C), vakare ir ryte šilčiau (20-22°C). Savaitgalį - visą parą 22°C ir t.t.
- Nustatytų režimų, datos ir parametrų išsaugojimas atmintyje elektros energijos sutrikimo atveju. Degiklis pradės automatiškai veikti kai vėl atsiras elektros energija.
- Laipsniškai keičiasi galingumas priklausomai nuo šildymo sistemos vandens temperatūros - užtikrinamas optimalus degimo procesas.
- Norint katilą kūrenti malkomis, nereikia išimti degiklio! - jis veiks kaip traukos reguliatorius ir ventiliatoriaus pagalba tieks orą reikalingą malkų degimui.

Papildoma informacija:
- Degikliai "EKOtermas" elektros naudoja tik 55 W per valandą, tik kuro uždegimo metu, kuris trunka vos 2-6 minutes, naudojama daugiau - 250 W.
- Per mėnesį degiklis sunaudos elektros energijos vidutiniškai tik už 11-16 litų.
- Degiklio pakura gaminama iš 5 mm karščiui atsparios nerūdijančio plieno markės, kas užtikrins degiklio ilgaamžiškumą.
- Degiklio priežiūra - kartą per savaitę išvalyti degiklį ir išimti pelenus (užims ne daugiau 15 min.) ir pripildyti kuro talpą granulėmis
- Degikliams suteikiama 2 arba 3 metų garantija*.

Į kainą įskaičiuota: katilas, degiklis su granulių transporteriu, degiklio montavimo darbai, apmokymas naudotis granuliniu katilu, nemokamas katilo pristatymas. 
Papildomai siūlome įsigyti kuro talpą perkant degiklį.

Degiklio EKOtermas degimo procesas

 

 • Galingumas (kW):17 kW
 • Šildomas plotas (m²):120 - 170
 • Įrenginio efektyvumas (%):88-91
 • Maksimali vandens temp. (°C):95
 • Max. darbo slėgis (bar):1.5
 • Traukiamojo kanalo skersmuo (mm):180
 • Vandens talpa katile (l):55
 • Matmenys - aukštis/plotis/gylis (mm):1315/475/1115
 • Katilo masė (kg):290
 • Įtampa (V):230
 • Apsaugos klasė:IP20
 • Temperatūros matavimas:Taip
 • Temperatūros nustatymas:Taip
 • Kuro rūšis:Durpių briketai, Pjuvenų briketai, Malkos, Akmens anglis, Medienos granulės
 • Frakcija (mm):6-8
 • Sienelės storis (mm.):6-8
 • Medžiaga:Plienas
 • Kilmės šalis:Lenkija
 • Gamintojas:EKOTERMAS
 • Pritaikymas:Šildymui
 • Automatinis uždegimas:Yra

Parašyti savo atsiliepimą

Granulinis biokuro katilas EKOterm 17 kW

Granulinis biokuro katilas EKOterm 17 kW

Granulinis biokuro katilas EKOterm tai  pilnai automatizuotas ir pritaikytas Jūsų patogumui katilas su įdiegtu  "EKOtermas" granulių degikliu, kuris automatiškai užkuria, dozuoja, gesina biokurą ir palaiko katile temperatūrą pagal Jūsų suprogramuotus temperatūrinius režimus.

Parašyti savo atsiliepimą

DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai

Nuo ko priklauso granulinio katilo parinkimas?

Dažniausiai yra parenkama pagal namo naudingą plotą, šildymo sistemos tūrį, atsižvelgiama ar bus jungiamas boileris ir panašiai. Namo šiluminis laidumas taip pat labia svarbus aspektas, kuo namo šiluminė varža bus geresnė, tuo mažesnio galingumo katilą galima parinkti.

Kokių rūšių granuliniai katilai būna ?

Medienos granulių katilai, kurie geba deginti medienos granules 6-8 mm. Anglies granulių katilai, kurie gali deginti ir anglies granules 5-25 mm ir medienos granules, tik neturi automatinio uždegimo mechanizmo dažniausiai. Biomasės arba medienos čipsų katilai. Skirti kūrenti medienos skiedrą įvairaus dydžio ir drėgnumo.

Ar būtina kartu su granuliniu katilu montuoti akumuliacinę talpą?

Nerekomenduojama, nes granulinis katilas pagamina tiek energijos kiek reikia pastatui o kuro dozavimas yra tikslus ir niekada neviršyja užduotos katilo temperatūros. Galima kombinuoti su akumuliacine talpa tuomet kai granulinis katilas lygiagrečiai jungiamas su kitų rūšių šildymo katilais.

Kokia automatika yra montuojama į granulinius katilus?

Granuliniuose katiluose automatika montuojama įvairi, bet funkcijos, kurias atlieka pati automatika iš esmės tos pačios. Dažniausiai katilo automatika valdo nuo 2 iki 4 siurblių kontūrų, vieną arba kelias servopavaras, uždegimo mechanizmą, būna integruotas valdymas internetu arba galima tiesiog nusipirkti papildomai interneto modulį.

Kiek granulių sunaudos katilas apie 150 m2 namui ?

Vidutiniškai preliminarus sunaudojimas būtų 5 tonos granulių 6 mėnesius trunkančiam šildymo sezonui. Daug įtakos taip pat turi namo šiluminis sandarumas, kuo namas sandaresnis tuo mažiau granulių ir sunaudosite.