Kategorijos

Granulinis katilas BlackStar+ 16

3 790,00 €
4 090,00 €

Perku

Nuolat žingsniu priekyje – tai Danijos Nr. 1 gamintojo NBE Production A/S naujausias kūrinys – granulinis katilas Black Star+. Šis simpatiškos išvaizdos ir aptakių formų įrenginys patiks tiems, kas...

Skaityti plačiau

Nesi tikras dėl katilo?

Sunku išsirinkti?


Užduok klausimą! Katilo Pasiūlymas
Reikalinga konsultacija?
Paskambinkite: +370 601 66679

Naujasis Black Star+ katilas ne tik ypatingai efektyvus, bet ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Dėka automatizuoto pelenų surinkimo bei šalinimo į didžiulę pelenų talpą, ją ištuštinti reikės tik keletą kartų per sezoną. Gamintojas pasirūpino, kad standartinėje komplektacijoje turėtumėte ir stabilią bei patikimą degimo kontrolę, kurią užtikrina lambda zondas.
 
Pagrindinis kuras:
-Medienos granulės 6-8 mm

Katilo privalumai:
-Patogus rankinis šilumokaičio valymo mechanizmas.
-Didelė ir talpi pelenų dėžė, kurią ištuštinti reikės keletą kartų per sezoną.
-
Sraigtas automatiškai šalina pelenus į pelenų dėžę.
-
Vertikalus šilumokaitis su turbuliatoriais.
-Lambda zondas automatiškai reguliuoja oro bei kuro santykį, todėl esant bet kuriai degiklio galiai, užtikrinamas nepriekaištingas kuro sudeginimas.
-Nedidelis vandens tūris katile leidžia greičiau bei efektyviau pasiekti norimą temperatūrą ir palaikyti itin taupų katilo veikimą vasaros metu.
-
Didelis (10“) ir patogus liečiamas ekranas, sujungtas su katilo WiFi ryšiu. Galite valdyti ir stebėti katilo veikimą iki 30 m atstumu.
-Moduliacinis (10–100 %) nerūdijančio plieno degiklis – efektyvus kuro sunaudojimas garantuotas.

Standartinis komplektas:
-
V13 liečiamu ekranu katilo valdiklis (Android) su lambda zondu. Karšto vandens talpos bei vieno reguliuojamo šildymo kontūro valdymas.
-Traukos reguliatorius WOLF 130-150 mm.
-Kuro talpa 280 L. Kartu su katilu plotis 980 mm.

Papildoma opcija:
-Kuro talpa 380 L (priemoka 100 EUR su PVM). Kartu su katilu plotis 1240 mm.

Kas yra StokerCloud?
StokerCloud yra internetinė priemonė, kuri leidžia Jums ar Jūsų katilo atstovui stebėti, valdyti ir optimizuoti granulinio katilo veikimą 24/7 internete.

Kaip tai veikia?
Norint, granulinį katilą Black Star+ prijungti prie StokerCloud programos, reikia turėti interneto ryšį: WiFi arba LAN kabelį, kuris jungsis į valdymo pultą. Kiekvienas valdymo pultas turi unikalų numerį, kuris padeda prisiregistruoti prie virtualios katilų sistemos StokerCloud.

Kodėl StokerCloud?
Tai puiki galimybė gauti katilo programinės įrangos atnaujinimus tiesiai į valdymo pultą, o katilo veikimas reguliuojamas esant bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo laiku. Elektroniniu paštu ar SMS žinute gausite visus pranešimus apie sistemoje esančią problemą, o Jūsų katilo atstovas nuotoliniu būdu optimizuos situaciją.

Pirmas katilo paleidimas/sureguliavimas 150 EUR su PVM.

 • Galingumas (kW):16 kW
 • Šildomas plotas (m²):150 - 300
 • Katilo efektyvumas (%):95
 • Traukiamojo kanalo skersmuo (mm):130
 • Vandens talpa katile (l):36
 • Katilo masė (kg):163
 • Tiekimo ir grįžtamų jungčių dydžiai (DN):3/4"
 • Kuro rūšis:Medienos granulės
 • Medžiaga:Plienas
 • Kilmės šalis:Danija
 • Karšto vandens ruošimas:Boilerio pajungimas
 • Pritaikymas:Šildymui
 • Serija:BLACKSTAR+
 • Automatinis uždegimas:Yra

Parašyti savo atsiliepimą

Granulinis katilas BlackStar+ 16

Granulinis katilas BlackStar+ 16

Nuolat žingsniu priekyje – tai Danijos Nr. 1 gamintojo NBE Production A/S naujausias kūrinys – granulinis katilas Black Star+. Šis simpatiškos išvaizdos ir aptakių formų įrenginys patiks tiems, kas vertina namų šilumą ir jaukumą. Naujausios technologijos ir automatizuotas katilo veikimas garantuoja išskirtinį komfortą ir ilgalaikį darbą. Negana to, prijungus Black Star+ prie virtualios katilų sistemos StockerCloud, galite stebėti ir kontroliuoti katilo bei šildymo sistemos procesus.

Parašyti savo atsiliepimą

DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai

Nuo ko priklauso granulinio katilo parinkimas?

Dažniausiai yra parenkama pagal namo naudingą plotą, šildymo sistemos tūrį, atsižvelgiama ar bus jungiamas boileris ir panašiai. Namo šiluminis laidumas taip pat labia svarbus aspektas, kuo namo šiluminė varža bus geresnė, tuo mažesnio galingumo katilą galima parinkti.

Kokių rūšių granuliniai katilai būna ?

Medienos granulių katilai, kurie geba deginti medienos granules 6-8 mm. Anglies granulių katilai, kurie gali deginti ir anglies granules 5-25 mm ir medienos granules, tik neturi automatinio uždegimo mechanizmo dažniausiai. Biomasės arba medienos čipsų katilai. Skirti kūrenti medienos skiedrą įvairaus dydžio ir drėgnumo.

Ar būtina kartu su granuliniu katilu montuoti akumuliacinę talpą?

Nerekomenduojama, nes granulinis katilas pagamina tiek energijos kiek reikia pastatui o kuro dozavimas yra tikslus ir niekada neviršyja užduotos katilo temperatūros. Galima kombinuoti su akumuliacine talpa tuomet kai granulinis katilas lygiagrečiai jungiamas su kitų rūšių šildymo katilais.

Kokia automatika yra montuojama į granulinius katilus?

Granuliniuose katiluose automatika montuojama įvairi, bet funkcijos, kurias atlieka pati automatika iš esmės tos pačios. Dažniausiai katilo automatika valdo nuo 2 iki 4 siurblių kontūrų, vieną arba kelias servopavaras, uždegimo mechanizmą, būna integruotas valdymas internetu arba galima tiesiog nusipirkti papildomai interneto modulį.

Kiek granulių sunaudos katilas apie 150 m2 namui ?

Vidutiniškai preliminarus sunaudojimas būtų 5 tonos granulių 6 mėnesius trunkančiam šildymo sezonui. Daug įtakos taip pat turi namo šiluminis sandarumas, kuo namas sandaresnis tuo mažiau granulių ir sunaudosite.