1 379,30 €
2 122,00 €
vnt
Naujasis Ariston Genus One - tai kondensacinis dujinis katilas su visiškos kondensacijos technologija, su naujuoju XtraTech šilumokaiču. Ariston Genus One yra skirtas namų šildymui ir karšto...

Skaityti plačiau

Nesi tikras dėl katilo?
Sunku išsirinkti?
Reikalinga konsultacija?
Paskambinkite: +370 601 66679

Apie prekę:
-Galios moduliavimas 1:10, galia reguliuojama pagal šilumos poreikį, todėl maksimaliai taupo energija
-Automatinis siurblio valdymas: katilo darbo optimizavimas, energijos sąnaudų mažinimas, tylus veikimas
-Akustinis komfortas užtikrinamas, nes katilas įsijungia ir išsijungia rečiau, panaudotas naujas slopintuvas bei triukšmo slopinimo skydai
-Ryšių sąsajos (tilto) BusBridgeNet® dėka, pritaikytas darbui su integruotomis sistemomis
-Naujas itin efektyvus XtraTech šilumokaitis, sistema apsauganti nuo užšalimo, kalkių apnašų susidarymo ir siurblio užsikimšimo

Ariston Genus One valdymas

Naujasis Ariston valdomas liečiamu LCD ekranu. Jais galite lengvai nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir aktyvuoti funkcijas.

Genus One su atskirai užsakomu Cube S Net valdikliu-termoreguliatoriumi gali veikti su Ariston Net programėle, todėl yra galimybė valdyti katilą tiesiai iš savo išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio, nesvarbu, kur esate.

Šiuolaikiški jungiamumo sprendimai

Naujos kartos funkcijos skirtos tam, kad būtų kontroliuojama ir reguliuojama šildymo sistema, taupant iki 40%. Su Ariston Net galite valdyti savo namų ir karšto vandens temperatūrą iš bet kurio pasaulio kampo iš bet kurio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto. BusBrigeNet technologija - greitesnis būdas prisijungti prie sistemos sąsajos, centrinių ir kitų komponentų.

Maksimalus efektyvumas

Ariston XtraTechTM yra išskirtinis firminis Ariston sprendimas. Patobulintas patikimumas, šilumokaičio sekcija padidinta 142%, dėl ko katilas tapo dar efektyvesnis.

XtraTechTM yra Condensate One technologijos pagrindas. Šis šilumokaitis pagamintas iš nerūdijančio plieno, pagrindinės sudedamosios dalys yra sukurtos ekstremalioms darbo sąlygoms ir skirtos šilumos perdavimo ir šilumos srauto efektyvumui pagerinti. 

Galingumas (kW):
24 kW
Šildomas plotas (m²):
150 - 230
Katilo efektyvumas (%):
109
Maksimali vandens temp. (°C):
82
Min. grįžtamo vandens temp. (°C):
20
Max. darbo slėgis (bar):
3
Vandens talpa katile (l):
8
Matmenys - aukštis/plotis/gylis (mm):
745/400/315
Katilo masė (kg):
29,7
Elektros galia (W):
80
Įtampa (V):
230
Apsaugos klasė:
X5D
Temperatūros matavimas:
Taip
Temperatūros nustatymas:
Taip
Suderinamumas:
BUS BRIDGENET ®
Kuro rūšis:
Dujos
Medžiaga:
Nerūdijantis plienas
Kilmės šalis:
Italija
Gamintojas:
ARISTON
Karšto vandens ruošimas:
Boilerio pajungimas
Pritaikymas:
Šildymui
Pakabinimo būdas:
Vertikalus
DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai
Dujiniai katilai skirstomi į tris pagrindines rūšis:
  • Katilai su momentiniu karšto vandens ruošimu (paruošia nuo 11 iki 16 litrų per minutę)
  • Katilai su išoriniu vandens šildytuvo (boilerio) pajungimu (galima jungti bet kokios talpos greitaeigį vandens šildytuvą)
  • Katilai su integruotu vandens šildytuvu (20 arba 40 litrų talpos)
Kondensacinių katilų naudingumo koeficientas yra aukštesnis, kai dirba mažomis temperatūromis su grindiniu šildymu arba žemos temperatūros radiatoriais. Kai dirba su paprastais radiatoriais arba ketiniais radiatoriais - jų efektyvumas sumažėja.
Taip, galima dirbti su abiejų rūšių dujomis. Vienų gamintojų katilai turi automatinį prisitaikymą dirbti su suskystintomis dujomis, kitų - reikia papildomai nupirkti ir pakeisti purkštukus skirtus suskystintoms dujoms.
Dujiniam kondensaciniam katilui reikalingas dvigubas dūmtraukis 60/100 arba 80/125 mm. Dūmtraukis gali būti išvedamas tiesiai per sieną prie katilo, arba į kamino šachtą.
Taip, periodinę profilaktiką rekomenduojama atlikti po kiekvieno šildymo sezono. Katilui tinkamai funkcionuoti kitą sezoną yra apžiūrimas šilumokaitis, išsiplėtimo bakelis, patikrinami dujų purkštukai. Tai prailgins jūsų katilo tarnavimo laiką, o laiku pastebėtas gedimas bus pašalintas ne šildymo sezono metu.
Adresas: Pramonės g. 26, Vilnius
Tel.: +370 5 267 67 89
Mob.: +370 601 666 79
El. paštas: info@gerikatilai.lt
Skype: gerikatilai.lt