762,30 €
vnt
Elektrodinis katilas ERGONAS skirtas gyvenamųjų, komercinių, pagalbinių ir visuomeninių patalpų pagrindiniam ir alternatyviam šildymui.Katilas komplektuojamas su funkcionaliu automatiniu valdymu ir...

Skaityti plačiau

Nesi tikras dėl katilo?
Sunku išsirinkti?
Reikalinga konsultacija?
Paskambinkite: +370 601 66679

Elektrodinių katilų ERGONAS veikimo principas:
Šilumos nešėjo kaitinimas elektrodiniame katile vyksta elektros energijai tiesiogiai virstant šilumine energija. Elektros srovė vandens molekules katile suskaido į teigiamai ir neigiamai įkrautus jonus, kurie atitinkamai juda teigiamo ir neigiamo elektrodo link, išskirdami energiją, taigi vandens kaitinimas vyksta tiesiogiai, be tarpininko (pvz., teno). Jonizacijos kamera, kurioje vyksta vandens kaitinimas, yra nedidelė, todėl vanduo staigiai įkaista. Įjungtas į elektros tinklą, katilas užkaista beveik iškart - jau po nepilnos minutės vandens temperatūra išėjimo vamzdyje siekia 50 - 55º. Vandeniui kaistant mažėja jo specifinė varža. Elektros srovė, tekanti per elektrodus, auga, atitinkamai didėja ir naudojamas galingumas. Katilas palaipsniui kaupia elektros galingumą ir šilumos pavidalu perteikia jį vandeniui. Realus naudojamas katilo galingumas priklausys nuo vartotojo pasirinktos vandens temperatūros ir jo kiekio sistemoje.

Apie elektrodinius katilus ERGONAS:
Elektros energijos išteklių kainos vis kyla, vartoti kuo mažiau elektros energijos yra svarbu kiekvienam namų ūkiui. Siūlome Lietuvos rinkai alternatyvias šildymo sistemas su elektrą taupančiais elektrodiniais katilais, kurie pasižymi ilgaamžiškumu, patogumu, paprastu naudojimu, gerais techniniais parametrais, ir svarbiausia sumažina elektros suvartojimą ir išlaidas susijusias su šildymu.
ERGONAS elektrodinius šildymo katilus lengvai įmontuosite į jau esamą šildymo sistemą, kaip alternatyvą, ar į naujai įrenginėjamą sistemą. Elektrodinius ERGONAS katilus galima kombinuoti su židinio, saulės kolektorių, skysto kuro, dujų, kieto kuro, biokuro šildymo sistemomis. Tai suteiks Jums komfortabilią namų temperatūrą, patogumą, bei sumažins finansines išlaidas.

Elektrodinio katilo ERGONAS privalumai:
-Sistemos įrengimo kaštai labai maži lyginat su kitų kuro rūšių sistemomis.
-Katilui įrengti netaikomos Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos patvirtintos katilinių įrenginių įrengimo taisyklės.
-Nereikalingas dūmtraukis, dujotiekio įvadas.
-Funkcionalus automatinis sistemos valdymas leidžia palaikyti norimą temperatūrą visą parą pagal išanksto nustatytus parametrus.
-Elektrodiniai katilai reikalauja minimalių aptarnavimo kaštų ir puikiai veikia daugiau nei 10 metų.
-Lengvai įrengiamas į jau esančias židinio, saulės kolektorių, skysto kuro, dujų, kieto kuro, biokuro šildymo sistemas.
-Tinka individualių namų, komercinių ir visuomeninės pasikirties patalpų, pramonės ir žemės ūkio objektų, vasarnamių, garažų, sandeliavimo patalpų ir kitos paskirties patalpų pagrindiniam bei alternatyviam šildymui.
-Elektros sąnaudos priklauso nuo šildomos patalpos konstruktyvo, šildymo sistemos tipo (pagrindinis ar alternatyvus šilumos šaltinis), valdymo, elektros kainos bei kitų veiksnių.
-Dėl paprasto veikimo principo, kai elektros energija virsta šilumine energija, patiriami minimalūs energijos nuostoliai.
-Šildymo sistemoje įvykus šilumnešio nuotekiui, katilas automatiškai nebeveikia ir nevartoja elektros energijos, nes vanduo katile yra elektros grandinės dalis ir ištekėjus šilumnešiui, ji nutrūksta. 

Galingumas (kW):
9 kW
Šildomas plotas (m²):
60 - 120
Katilo masė (kg):
5
Elektros galia (W):
9000
Įtampa (V):
380
Temperatūros matavimas:
Taip
Temperatūros nustatymas:
Taip
Kuro rūšis:
Elektra
Medžiaga:
Plienas
Kilmės šalis:
Ukraina
Gamintojas:
ERGONAS
Karšto vandens ruošimas:
Elektrinis
Pritaikymas:
Šildymui
DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai
Elektriniai katilai būna kelių rūšių:
  • Teniniai, kurių viduje įmontuotas vienas ar keli elektriniai tenai
  • Elektrodiniai, kuriuose šildymas vyksta greitesniu būdu, kai šyla vienas elektrodas ir šildo specialiai paruoštą šilumnešį
  • Indukciniai , tai katilai kurie dirba elektros indukcijos principu
Taip, tiesiog reikia kombinuoto vandens šildytuvo(boilerio) ir vandens šildytuvo(boilerio) jutiklio.
Taip, priklausomai nuo gamintojo, galingumas yra reguliuojamas kas kelis kilovatus.
Taip, ši galimybė egzistuoja visuose elektriniuose katiluose, tuo atvėju katilas dirbs pagal kambaryje užduotus parametrus.
Taip, dažniausiai galima jungti iki 10 kW galingumo elektrinį katilą, tačiau reikia atidžiai pažiūrėti instrukcijoje kokio storio laidai ir saugikliai turi būti naudojami.
Adresas: Pramonės g. 26, Vilnius
Tel.: +370 5 267 67 89
Mob.: +370 601 666 79
El. paštas: info@gerikatilai.lt
Skype: gerikatilai.lt