Kategorijos

Katilas viryklė KALVIS K-4CN 10 kW

590,75 €
695,00 €

Perku

KALVIS gali būti naudojamas ne tik patalpų apšildymui, bet ir maisto ruošimui.  Kieto kuro katilas-viryklė skirtas apšildyti nedidelėms gyvenamosioms patalpoms, kuriose įrengta centrinio šildymo...

Nesi tikras dėl katilo?

Sunku išsirinkti?


Užduok klausimą! Katilo Pasiūlymas
Reikalinga konsultacija?
Paskambinkite: +370 601 66679

Pagrindinis kuras:
-Malkos
-Medienos briketai
-Durpių briketai
-Akmens anglis 

Apie katilą:
-Pritaikytas patalpų šildymui ir maisto ruošimui
-Paprastas ir kompaktiškas, lengvai telpa nedidelėse patalpose
-Plačios pakuros durelės
-Didelė kuro įkrova (43 dm³)
-Aukštas naudingo veikimo koeficientas (70 %)
-Galima jungti į šildymo sienelę
-Porankį galima tvirtinti abiejuose katilo pusėse
-Dvi kaitvietės
-Garantija katilo korpusui 4 metai

 • Galingumas (kW):10 kW
 • Šildomas plotas (m²):40 - 100
 • Įrenginio efektyvumas (%):70
 • Reikalinga degimo prod. trauka (Pa):12
 • Traukiamojo kanalo skersmuo (mm):130
 • Vandens talpa katile (l):33
 • Pakuros tūris (l):43
 • Matmenys - aukštis/plotis/gylis (mm):750/455/920
 • Katilo masė (kg):152
 • Kuro degimo laikas (h):1.5
 • Kuro rūšis:Pjuvenų briketai, Durpių briketai, Malkos, Akmens anglis
 • Medžiaga:Plienas
 • Kilmės šalis:Lietuva
 • Gamintojas:KALVIS
 • Pritaikymas:Šildymui
Įvertinimas 

2016-02-28

stasys

geri katilai tik yra viena problema kodel gaminate tik vieno tipo nes daugelis ieško kad dūmtraukis butų iš dešines vandens padavimas ir grįžimas iš kairės žiūrint iš katilo galo nes daugelis anksčiau turi tokius pasistatę o kai reikia į seną tokį pakeisti reikia gale visus vamzdžius pjaustyti pervirinti tai žmogui vėl nemaži pinigai kai pasakai tą problema ieško kitos firmos panašių katilų ir statom nes su ta problema pradejau tankiai susidurti nes tą darba dirbu tai štai ka norejau jums patarti nes jūs prarandate daugelį klijantų o tai firmai ir nemenki pinigai prarasti atkreipkit tą reikala daugiausia pagedavimas būtu katilui kalvis k-4cn10 kw su pagarba

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti savo atsiliepimą

Katilas viryklė KALVIS K-4CN 10 kW

Katilas viryklė KALVIS K-4CN 10 kW

KALVIS gali būti naudojamas ne tik patalpų apšildymui, bet ir maisto ruošimui.  Kieto kuro katilas-viryklė skirtas apšildyti nedidelėms gyvenamosioms patalpoms, kuriose įrengta centrinio šildymo sistema. 

Parašyti savo atsiliepimą

DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kaip tinkamai parinkti kieto kuro katilą ?

Paprasčiausias parinkimo būdas būtų pagal namo plotą, t.y. 10m2 = 1 kW katilo galios, jei papildomai šildysite boilerį tuomet papildomai numatykite 2-3 kW katilo galingumo.

Kaip man tinkamai parinkti kieto kuro katilą jeigu yra įrengtos šildomos grindys?

Jei name įrengtos šildomos grindys tuomet reikia per pus mažesnio galingumo katilo, kadangi paduodama temperatūra grindims svyruoja nuo 250C - 400C, tai katilas arba dirbs tik pusę galingumo, arba reikia tiesiog pasirinkti mažesnės galios katilą.

Ar prie kiekvieno kieto kuro katilo galima prijungti boilerį ?

Taip, prie kiekvieno kieto kuro katilo galima prijungti kombinuotą boilerį, taisyklingai tai padarius nuo mažo rato, boilerį galėsite pasišildyti ir vasaros metu.

Kuris katilas ilgiau tarnauja, ar ketaus katilas ar plieninis ?

Ilgiau tarnauja ketaus katilas, nes jis yra žymiai atsparesnis korozijai nei plieninis. Tačiau ketaus katilo naudingumas siekia apie 70%-80% tai yra tikrai mažesnis rodiklis už plieninių katilų naudingumą 80-90%. Reziumuojant katilas iš ketaus tarnaus tikrai ilgiau, bet išlaidos kuro atžvilgiu bus didesnės.

Ar būna kieto kuro katilų su automatika ir ar tai turi kažkokios naudos?

Kieto kuro katilai gali būti komplektuojami su įvairiais valdikliais, kurie atlieka daugybę naudingų funkcijų, nuo kelių konturų siurbliukų valdymo, pamaišymo pavaros valdymo iki kambarinio termostato pajungimo. Katilo orapūtė taip pat valdoma valdiklio ir dirba tik kai reikia pasiekti užduotą temperatūrą katile.

Kuom skiriasi paprastas katilas nuo dujų generacinio katilo ?

Dujų generaciniuose katiluose, deginamas tam tikros vienos ar kelių rūšių kuras, pvz: malkos sausos (kurių drėgmė ne didesnė nei 20%) arba briketai. Degant malkoms arba briketams viršutinėje kameroje, pasiekiama tam tikra temperatūra ir išsiskiria medienos dujos kurios yra papildomai sudeginamos apatinėje kameroje. Anglies jau tokiuose katiluose deginti negalima. Nebent nusipirksite akmens anglies dujų generacinį katilą.